Proszę czekać

kuchnie
szafy
zamówienia specjalne
łazienki

O firmie

Słowo dom ma tak wiele określeń jak i ról. Powinien być naszą oazą a każde z pomieszczeń powinno doskonale spełniać swoje funkcje i codziennie nas inspirować. Dlatego też tak ważne jest aby wszelki skrawek naszej przestrzeni dopieszczał nas swoją funkcjonalnością oraz najlepszym wykończeniem. Firma Dekoram składa się z pasji, zaangażowania oraz serca włożonego w każdy projekt wraz z wykonaniem, które zadowoli najbardziej wymagającą klientelę. Jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami jak i nowinkami technologicznymi a nasze projekty zawsze są indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. To właśnie Państwa uśmiech codziennie napędza nas do działania. Dekoram zadba o praktyczną kuchnię, komfortową łazienkę lub funkcjonalną szafę. Ofertę kierujemy również do firm, które wiedzą że efektywność pracy zależy od otoczenia. Dla Państwa działamy na terenie całego kraju.   

 

Najważniejsze jest dla nas zaspokojenie oczekiwań klienta i jak najwyższa jakość za przystępną cenę. Wykonanie naszych mebli to przede wszystkim estetyka i funkcjonalność. Konstruując projekt w pełni pamiętamy o wymaganiach oraz wskazówkach dotyczących preferencji klienta co zapewnia pełen komfort użytkowania. Warto nadmienić iż projekty możemy również wykonywać w technice 3D która jeszcze lepiej zobrazuje Państwu wymarzone wnętrze.

 

Dekoram współpracuje między innymi z takimi markami jak „Kronopol”, „Egger”, „Blum”, „Hettich”, „Peka”, „Zobal” oraz „Laminart”.

 

Jesteśmy pewni że po współpracy z nami Dekoram stanie się dla Państwa nowym synonimem perfekcji.